Sealmax CB 504 Çimento Esaslı 2 Bileşenli Yarı Elastik Su Yalıtım Malzemesi - 26 Kg

Sealmax CB 504 Çimento Esaslı 2 Bileşenli Yarı Elastik Su Yalıtım Malzemesi - 26 Kg
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

30 Yoğunlukta Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir.
2,50 EUR + KDV
30 Yoğunlukta Ekonomik Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir. B3 Sınıfıdır.
2,40 EUR + KDV
Graco firmasının üretimini yaptığı ve Dünya'da en çok tercih edilen poliüretan uygulama tabancası
1.850,00 USD + KDV
1.848,00 USD + KDV
%0,1


Tanımı: Sealmax CB 504, yüksek aderans sağlayan, çift bileşenli, esnek, özel katkılar, çimento ve sıvı polimerlerden oluşan bir su izolasyon malzemesidir.

Kullanım Alanları: Her türlü duvarların nem ve su yalıtımında / Su depolarının iç yüzeylerinde / Temel,bodrum ve istinat duvarlarında / Teras ve balkonlarda / İçme suyu depolarının iç yüzeylerinde / Yuzme ve süs havuzlarının iç yüzeylerinde / Tüm ıslak hacimlerde (banyo,tuvalet vs.) / Çatılarda,köprülerde koruyucu kaplama olarak / Beton yapıların üzerinde (özellikle buz çözücü tuzlara karşı koruyucu kaplama olarak) / Tamir işlerinde aderans köprüsü ve tamirat olarak,

Avantajları: İnce mala veya fırça ile kolayca uygulanabilir. Sıvı ve toz karışımı hazır oranlarda sunulduğundan ekstra suya gerek yoktur. Yüksek aderans sağlar, yüzeylere çok iyi yapışır. Hızlı ve kolay karıştırılır. Boyanabilir. Yatayda ve düşeyde uygulanabilir. İçme suyu ile temasa uygundur. Islak hacimlerde şap üzeri uygulamalarda üzerine direk olarak seramik uygulaması yapılabilir.

Tüketim Miktarı: Yüzey durumuna göre sarfiyat miktarları farklılık gösterir.Kat ba?ına ortalama sarfiyat 2 kg/m2 ’dir.Uygulamanın en az iki kat yapılması tavsiye edilir. İdeal kalınlık 2 katta toplam 3-3,5 kg/m sarfiyat 2 ile elde edilir. Yüksek su basıncı olan bölgelerde sarfiyat miktarı 3-4 katta 4-5 kg/m2 ’dir.

Ambalaj: 26 kg’lık set (A+B) A Bileşeni: Toz 20 kg PE takviyeli kraft torba B Bileşeni: Sıvı 6 kg plastik bidon.
Diğer Özellikler
Stok Kodu500.504.26
MarkaMERKS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.