Epofloor EB 716 - Solventsiz Tekstürlü (Portakal Kabuğu Desenli ) Epoksi Kaplama - 11Kg+1,5Kg

Epofloor EB 716 - Solventsiz Tekstürlü (Portakal Kabuğu Desenli ) Epoksi Kaplama - 11Kg+1,5Kg
Görsel 1
Fiyat:
89,38 EUR + KDV
İndirimli Fiyat (%13,1) :
77,70 EUR + KDV
Kazancınız 11,68 EUR
915.58 www.spreymarketim.com
84,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

 

Epofloor EB 716

Epoksi esaslı, iki bileşenli, solvent içermeyen, portakal kabuğu görünümünde (tekstürlü) zemin kaplama aynı zamanda multilayer epoksi zemin uygulamaları için ara kat güçlendirme malzemesidir.

Kullanım Alanları: İç mekanlardaki zemin uygulamalarında / Fuar alanlarında / Tüm kaymazlık istenen epoksi zemin kaplamalarında / Gıda üretim tesislerinde, Kimyasal sanayi tesislerinde, Alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, Kapalı otoparklarda, Uçak bakım hangarlarında kullanılır.

 

Avantajları: Kimyasallara karşı dayanımı yüksektir. Mükemmel yapışma sağlar. Mekanik dayanımı ve aşınma direnci yüksektir.
Hijyeniktir. Yüzeyi kaymaz, uygulaması kolaydır.

Yüzey Hazırlığı: Uygulanacak yüzey mutlaka yağdan, kirden, eski boyalardan arındırılmalıdır. Çatlaklar doldurulmalıdır. Havadaki bağıl nemin %85 üzerinde ve uygulanacak yüzeyin neminin % 5’in üzerinde olmamasına dikkat edilmelidir Uygulama zemini çimento esaslı ise en az 28 günlük mukavemetini almış olmalıdır. Yüzeyin uygulama öncesinde Epoprime EB 710  ile astarlanmış olması gereklidir. Eğer yüzeyde 1mm’den fazla bozukluklar varsa astarla silis kumu ile dolgulanarak yapılmalıdır.

Karışımın Hazırlanması: 1,5 kg B bileşeni (sertleştirici), 11 kg’lık A bileşeninin (epoksi reçine) üzerine ilave edilerek, düşük devirli bir karışrıcı ile homojen bir kıvam elde edilinceye kadar 3 - 4 dakika karıştırılmalıdır. Karışım elle yapılmamalıdır.

Uygulama: Uygulamanın birinci katı mala ile 1. kat kurumadan ikinci katı mercan rulo ile vurularak desenlendirilmelidir Ara kat olarak kullanımında malzeme 1/0,5 oranında silis ile dolgulandırılmalı ve mala ile çekilmelidir. Yüzey kurumadan kumlama yapılmalı ve 1 gün sonra kumlanan yüzey zımparalananıp fazla kum vakumlanarak yüzeyden alınmalıdır.

Tüketim Miktarı: Yüzey durumuna bağlı olarak 600 - 1000 g/m2

Ambalaj :
A Komponent Reçine : 11 kg
B Komponent Sertleştirici : 1,5 kg

Depolama Ömrü: Kapalı ambalajda ve dondan korunmuş olarak en az 12 ay
Diğer Özellikler
Stok Kodu700.716.13
MarkaMERKS
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.