BITU-RUB BB 593 - Bitum Kauçuk Esaslı Tek Bileşenli Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi - 20 Kg

BITU-RUB BB 593 - Bitum Kauçuk Esaslı Tek Bileşenli Süper Elastik Su Yalıtım Malzemesi - 20 Kg
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

30 Yoğunlukta Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir.
2,50 EUR + KDV
30 Yoğunlukta Ekonomik Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir. B3 Sınıfıdır.
2,40 EUR + KDV
Graco firmasının üretimini yaptığı ve Dünya'da en çok tercih edilen poliüretan uygulama tabancası
1.850,00 USD + KDV
1.848,00 USD + KDV
%0,1

Bitu-Rub BB 593

Bitu-Seal BB 593, kullanıma hazır, tek bileşenli, elastik, su geçirmez, bitüm esaslı polimer modifiyeli uzun ömürlü bir sıvı izolasyon malzemesidir.

Kullanım Alanları: Temeller, bodrumlar, istinat duvarları / Perdeler ve toprakla temas halindeki tüm betonarme yüzeylerin suya,
rutubete ve toprakta bulunabilecek düşük derecedeki kimyasal etkenlere karşı korunması / Islak hacimler (banyo, tuvalet, mutfak) /
Balkon, teras ve çiçeklik gibi su yalıtımı gerektiren yerlerde su izolasyonu amacı ile kullanılan etkin bir yalıtım malzemesidir.

 

Avantajları: Kullanıma hazır, fırça, rulo veya sprey tabanca ile rahatça uygulanabilir. Taze betona ve nemli yüzeylere uygulanabilir.
Elastikiyetini düşük ısılarda dahi korur. Solvent içermediğinden dolayı parlamaz,alev almaz. Rötre çatlaklarını köprüler. Bitümlü
içeriğinden dolayı bitki köklerine karşı dayanıklıdır.

Yüzey Hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey yağ, kir, pas ve tüm gevşek malzemelerden arındırılmalı, gerekirse yüzeyler su jeti ile temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyin yeterli mukavemetini almış olması gerekmektedir. Temizlenmiş yüzeydeki geniş çatlaklar ve tij boşlukları Merks Repair Plus serisi tamir harçları ile doldurulur. Islak hacimlerde köşe birleşimleri pah yapılarak dönülmelidir. Uygulama yapılacak tüm yüzey Prima Bituma Astar ile astarlanmalıdır.

Uygulama:  Bitu-Seal BB 593 kullanılmadan önce iyice karıştırılır. Fırça ve rulo ile uygulanabilir. Pulverizatör ile yapılacak uygulamalarda havasız sprey tabancı tercih edilmeli, yaklaşık basınç 2.5 bar olmalıdır. Genelde 1 mm kalınlığında bir uygulama ile mükemmel sonuç elde edilir. Bu kalınlık iki kat uygulama ile sağlanmalıdır.

Tüketim Miktarı: Sarfiyat yaklaşık 1 –1,5 kg/m2 ’dir.

Ambalaj: 20 kg’lık plastik kova

Depolama Ömrü: Kapalı ambalajda ve dondan korunmuş olarak en az 12 ay
Diğer Özellikler
Stok Kodu500.593.20
MarkaMERKS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.