ACRY-SEAL AB 580 - Akrilik Esaslı Elastik UV Dayanımlı Su Yalıtım Malzemesi - Beyaz - 20 Kg

ACRY-SEAL AB 580 - Akrilik Esaslı Elastik UV Dayanımlı Su Yalıtım Malzemesi - Beyaz - 20 Kg
Görsel 1
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

30 Yoğunlukta Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir.
2,50 EUR + KDV
30 Yoğunlukta Ekonomik Sprey Poliüretan Köpük Hammaddesidir. B3 Sınıfıdır.
2,40 EUR + KDV
Graco firmasının üretimini yaptığı ve Dünya'da en çok tercih edilen poliüretan uygulama tabancası
1.850,00 USD + KDV
1.848,00 USD + KDV
%0,1

 

Acry-Seal AB 580

Acry Seal AB 580, akrilik kopolimer esaslı, sürülerek veya rulo ile uygulanabilen elastomerik reçine esaslı,UV dayanımlı bir sıvı kaplama ve izolasyon malzemesidir.

Kullanım Alanları: Detaylı ve geniş alanlı çatılarda / Teras ve balkonlar ve damlalıklarında / Kanal ve kanaletlerde / Baca kenarları,
saçak, oluk ve süzgeçlerde / Tüm ıslak hacimlerde / Bodrum duvarları / Tüm yatay ve düşey yüzeylerde kullanılır.

 

Avantajları: Kullanıma hazırdır. Rulo ve fırça ile kolayca uygulanabilir. Uzun ömürlüdür Soğuk ortamlarda bile elastikiyetini korur.
Yüksek aderans sağlar. Su ile inceltilebilir. Asfalt ve solvent içermez. Boyanabilir, ultraviyole ışınlarına dayanıklıdır. Ek yeri oluşturmaz.

Yüzey Hazırlığı: Uygulama yapılacak yüzey yağ, kir, pas ve tüm gevşek malzemelerden arındırılmalı, gerekirse yüzeyler su jeti ile temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyin yeteli mukavemetini almış olması gerekmektedir. Temizlenmiş yüzeydeki geniş çatlaklar ve tij boşlukları Merks Repair Plus serisi tamir harçları ile doldurulur. Islak hacimlerde köşe birleşimleri pah yapılarak dönülmelidir. Çelik yüzeyler uygulamadan önce antipas ile boyanmalıdır. Emici yüzeylerde malzeme %25-30 su ile inceltilerek astar olarak uygulanmalıdır.

Uygulama: Uygulama rulo, fırça, pulverizatör yardımıyla yapılabilir. Uygulama bir yönde yapılmalı, ikinci kat birinci kata dik yönde olarak uygulanmalıdır. Katlar arası bekleme süresi 20°C' de 4-5 saattir. Birinci kat tam olarak kurumadan ikinci katın uygulanmasına geçilmemelidir. Her katın uygulama kalınlığı yaklaşık olarak 1 mm' dir. Çatlama riski yüksek olan bölgelerde pah bandı uygulaması yapılmalıdır. 

Tüketim Miktarı: 1 mm kalınlık için 1,5 Kg

Ambalaj: 20 Kg' lık plastik kovalarda
Diğer Özellikler
Stok Kodu500.580.20
MarkaMERKS
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.